מיון תוצאות

מסננים פעילים:
  יצרן

  מוצרים חדשים

  מידע

  גלובל - יפן

  סכיני גלובל הם מוצר הדגל של היצרנית היפנית שמעבר להם מייצרת מוצרים משלימים נוספים למטבח, החברה נוסדה בשנת .1985, סכיני גלובל מיוצרים במפעל מקצועי במיוחד ביפן, כאשר כחלק מתהליך הייצור המוקפד, כל סכין עוברת תחת ידיו של חרש מתכת מנוסה כחלק בשלבי הייצור והגימור, העדות הטובה ביותר לאיכות של הסכינים של חברת גלובל אינה הפרסים הרבים בה הם זכו- אלא כמות ...

  סכיני גלובל הם מוצר הדגל של היצרנית היפנית שמעבר להם מייצרת מוצרים משלימים נוספים למטבח, החברה נוסדה בשנת .1985, סכיני גלובל מיוצרים במפעל מקצועי במיוחד ביפן, כאשר כחלק מתהליך הייצור המוקפד, כל סכין עוברת תחת ידיו של חרש מתכת מנוסה כחלק בשלבי הייצור והגימור, העדות הטובה ביותר לאיכות של הסכינים של חברת גלובל אינה הפרסים הרבים בה הם זכו- אלא כמות השפים והטבחים אשר משתמשים רק בסכינים אלו בתור סכינים למטבח ולא מוכנים להתפשר על שום יצרן או מותג אחד. .

  סכיני גלובל מיוצרים מפלדת אל חלד ברמה הגבוהה ביותר ועם אחוז פחמן גבוה המעניק להם עמידות, חוזק ומשקל נמוך, סכיני Globalהם בעלי אחוז כרום גבוה יחסית שמקנה להם עמידות גדולה לחלודה וכתמים שונים. שני המאפיינים הבולטים והחדשניים ביותר של סכיני גלובל הם קצה הלהב שלהם והדרך בה הם מאוזנים.

   

  ·         להב: הלהב של סכיני Globalמושחז משני צידיו כנהוג בסכינים מקצועיים גם של יצרנים מערביים מאירופה וארה"ב, אך הייחודיות של גלובל מבחינת הלהב היא שהוא מיוצר בזווית חדה מאוד לעומת קצה הלהב הרחב וזווית המתונה יותר של סכינים מערביים. התוצאה היא קצה ישר ובזווית חדה יותר שיוצרים להב חד משמעותית מסכינים אחרים וכזה שנשאר חד לאורך זמן ארוך יותר ממוצרים אחרים. קצה הלהב של סכיני גלובל הוא כה חד וגדול כך שניתן לראותו בעין מתארך מהקצה התחתון ועד כחצי ס"מ במעלה הלהב.

  ·         מאפיין ייחודי נוסף של סכין Globalהוא העיצוב של יחידת פלדה אחת והצורה בה הסכינים מאוזנים. גלובל עושה שימוש בידית חלולה הממולאת במידה המדויקת בדיוק של חול על מנת ליצור את האיזון הנכון. שיטה ייחודית זו של סכיני Globalיוצרת איזון עדין ומדויק משמעותית מאשר שיטות אחרות והיא מאפשרת את המשקל האידיאלי של הסכינים הללו.

   

  עוד

  גלובל - יפן יש 3 מוצרים

  מציג 1 - 3 מתוך 3 פריטים
  מציג 1 - 3 מתוך 3 פריטים