תקנון האתר

ברוכים הגולשים לאתר המכירות "סמבירא 1954".

האתר מופעל על ידי חברת 'המרתף סמבירא ובנו בע"מ' ח.פ. 510982945.

האתר מציע ללקוחותיו מבחר כלי בית ומתנות של החברות המובילות בענף. כמו כן האתר שואף להיות מוביל באיכות השירות והמוצרים כאחד. אנו מתחייבים להשיב במהירות לכל פניה שתגיע אלינו באמצעות הדואר אלקטרוני, לפי מיטב המסורת של חברת סמבירא זה למעלה מ 60 שנה.

כללי

האתר סמבירא 1954, משמש כחנות אלקטרונית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.

האתר משמש כנקודת מכירה נוספת לחנות הותיקה בנתניה, אשר לה מוניטין מוכרים בעיר והסביבה.

המוצרים נשלחים היישר מחנות החברה בנתניה שדרות בנימין 18, ישירות לבית הלקוח, או בקרבת מקום, כמו כן ניתן לאסוף אותם בחנות בכתובת הנ"ל.

שאלות לגבי אספקת המוצר ובירורים יענו באמצעות דואר אלקטרוני שכתובתו: sembira@NOSPAM-sembira.co.il

הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה, כמו כן הגשת הצעת רכישה ו/או הרשמה לקניה בזירת המכירות מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

רשאי להשתתף במכירות הפומביות ו/או הקבוצתיות כל תושב ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי בתוקף, של אחת מחברות האשראי הישראליות.

השימוש בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ואין בו כל כוונה לפגוע בבני המין השני.

הנהלת האתר שומרת את הזכות לשנות את תקנון האתר לפי ראות עיניה, ואין לבוא בטענה או תביעה כנגד החברה או גורמים הקשורים לניהול האתר בעניין זה.

אודות המכירות, ותהליך ההזמנה

חברת סמבירא מאפשרת לך לרכוש מוצרים איכותיים באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה וקלה.

עבור כל מוצר המוצע למכירה מוצג "דף מכירה" הכולל את שם המוצר, פרטים על המוצר, ואת מחיר המכירה.

הנהלת האתר עושה את מיטב יכולתה על מנת שהמידע אודות המוצרים יהיה מעודכן.

כדי לבצע הזמנה של מוצר או שירות יש תחילה לבחור את המוצר או השירות. לאחר בחירת שם משתמש וסיסמא, יש להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי, ואז הופך המשתמש ל"מבצע הפעולה". כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.

מוצר אשר מוזמן באתר ומסופק על פי ההזמנה ייחשב כמוצר על פי ההזמנה וכל טענה בנוגע לטעות בהזמנה תחשב, כטעות בהזמנה ע"י הלקוח ולא תחשב כטעות באספקת המוצר ע"י החברה. למרות האמור רשאי המזמין לבטל את ההזמנה בהתאם לתנאים המפורטים בסעיף ביטול הזמנה.

מיד לאחר ביצוע הפעולה תבצע החברה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, ההזמנה תרשם אצלנו, ויישלח אישור בדואר האלקטרוני על ביצוע הפעולה לאחר סיום הליך המכירה.

חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש להזין במקום המיועד לכך.

כמו כן, הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

במקרה של אספקת מוצר שונה מזה אשר הוזמן ע"י הלקוח ,יוחלף המוצר למוצר המקורי אשר הוזמן ועלויות החלפת המוצר לא יהיו על חשבון הלקוח.

מחירים באתר

לחברה שמורה הזכות לשנות את מחירי המוצרים והשירותים לרבות עלות משלוח בכל עת ללא כל צורך במתן דין וחשבון לגורם כזה או אחר אשר אינו קשור לחברה.

כל המחירים באתר הנם בש"ח וכוללים מע"מ.

המחיר המופיע בהזמנת הלקוח הנו המחיר בו יחויב הלקוח.

אספקת המוצרים

החברה תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל שהקלדת בעת הגשת הצעתך

אנו מתחייבים לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות אחד מאמצעי התשלום המוצעים באתר.

 אספקת המוצר תתבצע על ידי איסוף עצמי או באמצעות משלוח, על פי בחירת הלקוח, מתוך החברות המוצעות באתר בהתאם לנפח ומשקל החבילה.

התקנון של חברת השילוח יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע.

אספקת המוצרים תהיה בכפוף ליכולתה של חברת השילוח לספק את המוצרים ברחבי הארץ תחת מגבלות שונות כגון הגבלות ביטחוניות. כאמור באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, תהיה החברה רשאית להעמיד את המוצרים ללקוח לאיסוף בחנות בנתניה, או במקום הסמוך למקום מגוריו, או מקום אחר בהסכמתו, או לבטל את העסקה בלא גביית דמי ביטול.

החברה עושה ככל יכולה לספק את המוצרים בסמוך למועד ההזמנה, במקרים של איחור באספקה או אי אספקה תנקוט החברה בכל האמצעים בכדי לפתור את הבעיה וכן תאפשר לצרכנים לבטל את העסקה בלא גביית דמי ביטול ותוך השבה הכסף ששילמו באופן מלא.

ניתן לאסוף את המוצר ממחסני החברה בנתניה בתאום מראש, לקוח אשר יאסוף את הזמנתו בחנות לא יחויב בדמי משלוח.

דמי המשלוח: דמי המשלוח מבוססים על מחירי משלוח בחברת  השילוח ומעודכנים בהתאם.

אספקה: אספקת המוצר תעשה תוך 14 ימי עסקים ואולם החברה תעשה כל מאמץ לספק את המוצר במועד מוקדם ככל האפשר.

בכל מקרה בו לא תוכל לספק החברה את המוצרים ללקוח תחת מגבלות הזמן הנתון , תודיע החברה ללקוח.

חלק ממוצרי החברה המופיעים באתר הנם מוצרים אשר אינם נמצאים דרך קבע במחסני החברה והנם מוצרים אשר מסופקים ללקוח לאחר איסופם ממחסני היבואן או הספק אשר משווקים בארץ.

בכל מקרה שבו יתכן עיכוב או חוסר יכולת לאספקת המוצר ללקוח עקב מוצר לא זמין , תודיע על כך החברה ללקוח.

במקרה זה תינתן ללקוח האפשרות להמתין לאספקת המוצר ע"י החברה במועד הקרוב ביותר האפשרי או לחלופין לבטל את הזמנתו ללא חיוב בדמי ביטול.

ביטול הזמנה

ניתן לבטל עסקה עד 14 ימים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם. הודעה על ביטול תימסר בדואר/פקס/דוא"ל והמוצר יוחזר על ידי הלקוח למשרדי סמבירא תוך זמן סביר. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי, לא ייגבו דמי ביטול, בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ייגבו דמי ביטול בשיעור 5%  או 100  ₪ לפי הנמוך ביניהם בנוסף לעלות המשלוח בפועל. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי או סביר באריזתו המקורית וככל שהדבר אפשרי או סביר ללא פגיעה. האתר זכאי לתבוע את הצרכן בשל ירידה משמעותית בערך המוצר.

שונות

התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 30.09.2015 וניתן לשינוי בכל עת ע"י סמבירא, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

קנייה נעימה ומוצלחת.