סט סירים

חברת סמבירא מציעה ללקוחותיה מבחר גדול של סוגי סירים במחירים אטרקטיביים, לרכישת סט סירים בשלל נפחים, צורות וחומרים. למען מטרה זו עומד לרשותכם אתר מפורט ונוח לשימוש, המסווג על פי קטגוריות של סירים מהן יכול כל אחד יכול למצוא וגם להרכיב את הסט הנכון עבורו. מעבר לכך, לרשותכם עומד צוות מקצועי של החברה שישמח לייעץ ולכוון אתכם בבחירת סירים המתאימים לכם.

 

 מגוון סוגי סירים

לרשותכם מגוון סוגי סירים איכותיים ובריאים של החברות והמותגים המובילים בעולם ובארץ. אלו סירים הנשענים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומוצעים בשלל נפחים וגדלים. הם מתאימים לצרכי בישול שונים ומגוונים, וכוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:

  •          סירי נירוסטה איכותית – עמידים, חזקים ומאפשרים לבשל על כל סוג של כיריים. כמו כן, סירים אלו המסופקים עם ידיות נירוסטה ניתנים לשימוש בתנורי אפייה, אך הם אסורים לשימוש במיקרוגל. יש לציין כי סירי נירוסטה נחשבים אידיאליים עבור תבשילים מרובי נוזלים, כמו מרק או פסטה, וכן עבור תבשילי בשר, עוף ודגים בעלי רוטב סמיך ועשיר.
  •          סירים עם ציפוי שיש – אלו הם סירים בריאים ואיכותיים המעניקים פיזור אחיד של חום האש ותורמים לקבלת תבשילים טעימים במיוחד. האיכויות מתקבלות בזכות ציפוי השיש הטבעי של הסירים, אשר מבטיח את איכות הבישול ובהיותו נקי מחומרים רעילים ומזיקים.
  •          סירי יציקת אלומיניום - בעלי דפנות ותחתית עבות במיוחד המבטיחות גם לאורך זמן פיזור אחיד של חום הבישול. סירים אלו מתאימים לכל סוג של כיריים, אוגרים חום ושומרים על טמפרטורה אחידה וגבוהה של התבשיל, דבר התורם לקיצור זמן הכנתו ולשמירה על ערכיו התזונתיים. הם נחשבים מעולים לטיגון ולתבשילים עם רטבים כמו דגים, בשר וממולאים.
  •          סירי לחץ – מדובר בסירים איכותיים ובטוחים המבשלים בלחץ מאוד גבוה, המונע מהמזון להתחמצן. בנוסף, הם חוסכים באופן משמעותי בזמן הבישול ומעניקים תבשילים בעלי ערך תזונתי מצוין עם טעם עשיר במיוחד. סירים אלו מיועדים בעיקר לתבשילים הדורשים זמן בישול ארוך בנוזלים, כמו תבשילי קטניות, בשר, מרקים ואף חמין, וכמו כן הם טובים כסירי אידוי.
  •          סירים נוספים - ברשותנו עוד מגוון סוגי סירים נוספים, ביניהם סירי יציקת ברזל, סירי אידיו וסירי הארד אנודייז.

 

להזמנת סט סירים

לרכישת סט סירים אידיאלי במחיר משתלם, ולקבלת ייעוץ ומידע נוסף בנושא, התקשרו אל סמבירא בטלפון 09-8628462.