סיר תרמוס

באתר חברת סמבירא הידועה והוותיקה תוכלו למצוא מבחר סוגים של כלי בית מעולים, כגון כלי בישול ואפייה, אבזרי ומכשירי מטבח, כלי אחסון וסכינים. חברתנו משווקת גם סירי תרמוס תרמיים איכותיים להגשת מאכלים חמים או קרים, המיוצרים על ידי החברות הטובות בעולם וישמשו אתכם ביעילות לקשת רחבה של צרכים.

 

סירי תרמוס מתוצרת ASIAN

אנו מחזיקים ומשווקים סירי תרמוס איכותיים מתוצרת חברת ASIAN ההודית, המתמחה בייצור כלי וסירי תרמוס. מדובר בסירים תרמיים המהווים חלק מהתרבות הקולינרית בהודו, שמאפשרים לנייד אוכל קר וחם לכל מקום. אנו משווקים אותם בנפחים שונים לרבות סירים בנפחים של 3.5 ושל 6 ליטרים. סירים אלו מורכבים מסיר פנימי עשוי נירוסטה, וממעטפת חיצונית מפלסטיק משובח ואסטטי, כשביניהם שכבה של פוליאוריתן מוקצף. שכבה זו מעניקה בידוד תרמי ושומר על חום או קור של המאכלים עד ל- 5 שעות. חשוב לציין כי סירים אלו אינם מיועדים לשימוש על אש או במיקרוגל ושאין לנקותם במדיח כלים.

 

מגוון שימושים של סירי תרמוס

סירי התרמוס שאנו משווקים יעניקו לכם מגוון אפשרויות לייעול תפקודו של המטבח:

  •          הגשת אוכל חם ללא מאמץ - עם סיר תרמוס כבר אין צורך לתכנן ולתזמן את מועדי הגשת האוכל החם לשולחן. סירים אלו מאפשרים את הכנתו בעוד מועד ואת הגשתו בכל עת לשולחן, ולכן הם אידיאליים להכנה מראש של ארוחות שבת ללא שימוש בפלטת חימום.
  •          הגשת כלי אוכל מחומם לשולחן עצמו - מעצם היותו כלי אוכל מעוצב ומבודד ניתן להוסיפו לכל שולחן חגיגי ללא חשש מכוויות או לפגיעה במפת השולחן. כך למעשה, ניתן להגיש לשולחן כל מאכל חם ולהמשיך לשמור על חומו עד תום הארוחה.
  •          פתרון אחסון אידיאלי לנסיעות וטיולים - זהו סיר מבודד תרמי עם אפשרות לאטימה מלאה של מבלי שיישפך או ידיף ריחות. לכן, הוא אידיאלי לניוד בנסיעה לארוחת חג, לפיקניקים ולטיולים. כמו כן, הוא מעולה בתור אמצעי לשימור בשר חם וטרי במנגלים, ובעת הוספת קרחומים הוא הופך לצידנית מושלמת.

 

לרכישת סיר תרמוס

רוצים ליהנות מסיר תרמוס שישפר את שמירת המאכלים החמים והקרים? אם כן, הזמינו את הסיר דרך האתר המאובטח שלנו או התקשרו אל סמבירא בטלפון 09-8628462