סיר לחץ מחיר

באתר שלנו תוכלו לרכוש את סירי הלחץ הטובים ביותר בשוק, אשר ישמשו אתכם למשך שנים רבות, טובות וטעימות במיוחד. אלו סירים שאיכותם כה גבוהה עד שאנו מעניקים עליהם אחריות לעשר שנים! ואם לא די בכך, אנו מציעים על סיר לחץ מחיר משתלם במיוחד.

 

סירי לחץ מובחרים

אצלנו תוכלו ליהנות מרכישת סירי לחץ מובחרים של המותג הגרמני המוביל BRK, המוצעים בנפחים של 4, 6, 7, ו- 9 ליטרים. מדובר בסירים איכותיים המיוצרים מחומרי גלם מעולים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, אשר ישמשו אתכם בנוחות, יעילות ובבטחה לשנים רבות. בסירים עשויים מנירוסטה ופלדת אל חלד, ומסופקים עם מכסה לחץ בעל מנגנון סגירה פשוט לשימוש, המופעל על ידי לחיצה קלה בלבד. בנוסף לכך, הסירים מסופקים עם עשרה מצבי לחץ שונים, המאפשרים התאמה מלאה לצרכי הבישול שלכם.

 

מוצרים ותוספות נלוות לסיר לחץ

באתר שלנו תוכלו לרכוש עוד מגוון מוצרים נלווים עבור סיר הלחץ. כך למשל, ניתן לרכוש מכסה רגיל נוסף מזכוכית המיועד עבור מצבים בהם מעוניינים להמשיך בבישול ללא לחץ. כמו כן, ניתן להוסיף טיימר דיגיטאלי ייעודי לסירי חברת BRKהממוגנט למכסה. בנוסף, תוכלו להזמין סיר אידוי וסיר פנימי לפסטה, המתאים לסירים בנפחים של 7 ו- 9 ליטרים.

 

סירי לחץ איכותיים ובטוחים

חשוב לציין כי סירי הלחץ שאנו מספקים נשענים על טכנולוגיות עכשוויות. מדובר במוצרים בטוחים ואמינים ביותר אשר יקצרו את משך הבישול באופן משמעותי, ויעניקו לכם תבשילים טעימים ובריאים במיוחד. הלכה למעשה, הסירים מונעים הליכי התחמצנות של ירקות וכך שומרים על ערכיהם התזונתיים. הלחץ בסיר נוצר באמצעות מכסה מהודק ואטום לחלוטין, ובזכות היותו בעל דפנות עמידות ועבות במיוחד. בטיחות השימוש מתקבלת בזכות מנגנון מתקדם לשחרור אדים, וכן שסתום בטיחות שאינו מאפשר לפתוח את הסיר כל עוד הוא נמצא במצב לחץ.

 

לרכישת סיר לחץ וקבלת פרטים נוספים

הזמנת סיר לחץ ולקבלת מידע נוסף אפשרית ישירות דרך האתר המאובטח שלנו, דרך חנות הדגל שבשרון, או באמצעות יצירת קשר עם סמבירא בטלפון 09-8628462.