סירים במבצע

באתר של חברת סמבירא תוכלו למצוא מגוון איכותי ורחב של סירים במבצע, לצד מוצרי איכות  נוספים כמו  צלחות של המותג המוביל קורירינג. מדובר בסירים איכותיים ביותר של החברות המובילות בארץ ובעולם, חלקם אף חדשים, המוצעים במבצעים חסרי תקדים של 20, 40 ואף 50 אחוזי הנחה. את הסירים תוכלו לרכוש ישירות דרך האתר המאובטח ולקבלם במשלוח לביתכם בדואר רשום, דואר שליחים או על ידי חברת המשלוחים קוויק בוקס.

 

סירי שיש שחור בהנחה

סירי שיש שחור של food appealמוצעים אצלנו בהנחה. אלו הם סירים איכותיים ומתקדמים עם מכסה מזכוכית, העשויים בטכנולוגיה חדישה מיציקת סגסוגת אלומיניום אחידה, חזקה ועמידה, וכן ציפוי פנימי של שיש. הסירים מוצעים עם תחתית אינדוקציה עבה לפיזור יעיל של החום, אינם נדבקים ומבטיחים בישול בריא וטעים. זאת בהיותם נטולי חומרים רעילים כמו קדמיום, עופרת או PFOA. בנוסף, עם סירים אלו תוכלו לבשל עם כיריים גז, קראמיים, חשמליים וכיריים אינדוקציה.

 

סירי מינרל שיש חום חדשים במבצע

אצלנו תוכלו למצוא גם מבחר סירי שיש מינרל חום חדשים של המותג food appeal. הסירים מוצעים בקטרים ונפחים שונים ובהנחה. מדובר במוצרים חדשניים העשויים מיציקה של סגסוגת אלומיניום, ציפוי פנים של שיש טבעי המונע הדבקות, ועם מינרל חום המחזק מאוד את הציפוי. את סירים האלו ניתן לנקות גם במדיח כלים ולהשתמש בהם לבישול על כיריים גז, חשמליים, קראמיים ואינדוקציה, ואף בתנור אפייה.

 

מגוון סירי סולתם בהנחה.

אנו מציעים ללקוחותינו את סירי האיכות של סולתם מסדרת אלון וכרמל, במחיר מבצע. סירים אלו עשויים מנירוסטה באיכות הגבוהה ביותר ומתאימים לכל סוג של כיריים, לרבות כיריים משולבות, כיריים גז, אינדוקציה והלוגן. בנוסף לכך, סירי אלון מצוידים בידיות מעולות שאינן מעבירות חום, ואילו הידיות של סירי כרמל מתאימות גם לבישול בתנור.

 

לרכישת סירים במבצע

להזמנת סירים במבצע היכנסו לאתר שלנו ובחרו את הסוגים הנחוצים לכם. לקבלת מידע נוסף הינכם מוזמנים ליצור קשר עם סמבירא בטלפון 09-8628462, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.